😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Крістофер Нолан висловився щодо Роберта Паттінсона в новому «Бетмені»

Режисер популярної трилогії про Темного лицаря тепер дає оцінку, так би мовити, новому поколінню історії Ґотема.

Бетмен

Під час інтерв’ю з ET Online в рамках прес-конференції «Тенета» Крістофер Нолан вирішив трохи поговорити і про нову версію «Бетмена». Саме в ній головну роль зіграє Роберт Паттінсон.

Не забуваємо, що Нолан зняв власну трилогію фільмів про Темного лицаря. Головну роль у них виконував Крістіан Бейл. Бетмен Крістофера був куди моторошнім за попередні версії. Сам режисер каже, що в цьому й полягає інтерес до героя.

Однією з перших речей, що я дізнався під час спілкування з DC з приводу «Бетмена: Початок», був той факт, що Бетмен як персонаж постійно піддається різним інтерпретаціям. Кожне покоління створює власну версію. Це підтримує легенду й не дає їй потухнути.

Попрацювавши з Робертом, я з повною упевненістю можу сказати, що він здатний абсолютно на все, куди направить свій розум. Я на піку інтересу до його версії Бетмена.

Крістофер Нолан

Нагадаємо, що Паттінсон з’явився також у «Тенеті». Новий «Бетмен» із ним очікується 1 жовтня 2021-го року. Фільм розповість про ранні розслідування Темного лицаря, де йшов тільки другий рік, як він одягнув костюм уперше.