😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Після смерті Чедвіка Боузмана, який грав «Чорну пантеру», Disney не знає, що робити із сиквелом

Ніхто в студії не знав про його хворобу, а тому навіть не підозрював, що актор може померти.

Чорна пантера

The Hollywood Reporter випустив новий матеріал, який присвячений повідомленням Disney щодо смерті Чедвіка Боузмана. Джерела повідомляють, що в компанії не знали про рак, оскільки актор поділився цією жахливою новиною тільки з близькими, і просто продовжував працювати далі.

Він грав головну роль у фільмі «Чорна пантера». Актор до останнього вірив, що зможе перемогти хворобу й набрати потрібну масу для зйомок у сиквелі. Вони повинні були початися в березні 2021-го року. Окрім цього він навіть збирався зайнятися ще й іншим фільмом у вересні.

Після смерті актора Disney взагалі не знає, що їм робити із сиквелом. Можливо, його перенесуть навіть пізніше 2022-го року. Можливо, за цей час автори знайдуть іншого актора на головну роль. Проте, аудиторія може сприйняти це не дуже позитивно.

Також є можливість, що новою «Чорною пантерою» стане Шурі (Летіша Райт) — сестра головного героя. Тим паче, що подібне вже відбувалося в оригінальних коміксах. У будь-якому випадку, остаточної відповіді поки немає.