😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Культовий фільм «Віднесені вітром» видалили з HBO Max через «расові упередженості»

Схоже, наслідки протестів скоро дійдуть до всього, що тільки можна вигадати…

Віднесені вітром

Фільм «Віднесені вітром», який зняли за романом Марґарет Мітчелл, уже деякий час почали критикувати за показані в ньому расові упередженості. Мова йде про показ у ньому чорношкірих людей у вигляді рабів, а самих рабовласників демонструють як позитивних персонажів.

Через це та ще й розвиток подій навколо протестів руху Black Lives Matter фільм вирішили прибрати із сервісу HBO Max. Проте, автори ініціативи обіцяють, що це відбулося тільки на деякий час.

Як каже представник HBO, фільм був продуктом свого часу и демонстрував етнічні та расові упередженості, які в той час були частиною американського суспільства. У компанії вважають, що зараз такі образи не мають демонструватися в без належного супроводу. У картині з’являться історичні пояснення та супроводжувальні тексти із засудженням будь-яких форм расизму.

Ці образи не відображають цінності WarnerMedia, тому коли ми повернемо фільм в HBO Max, ми додамо історичного контексту й засудження расизму. Сам фільм при цьому залишиться таким, яким його спочатку створили, тому що будь-які зміни в ньому будуть рівносильні заявою, що ці забобони ніколи не існували.

Якщо ми хочемо побачити більш справедливе, рівноправне та інклюзивне майбутнє, спочатку нам варто визнати і зрозуміти нашу історію.

Представник HBO

Нагадаємо, що «Віднесені вітром» демонструє життя на бавовняних плантаціях, побут та стосунки між людьми в період Громадянскої війни 1861–1865 років у США. Саме після цих подій в історії скасували рабство.