😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творчий керівник Naughty Dog розповів про наступну гру студії

Фанатам Uncharted не варто на щось сподіватися, а от любителі The Last of Us ще мають шанс на щось цікаве. Проте, це далеко не всі варіанти.

Творчій керівник Naughty Dog Ніл Дракманн розповів, що зараз частина працівників уже роздумують щодо наступного проєкту студії. За його словами, варіантів зараз два, але один із них не має конкретики. Мова йде про The Last of Us, або ж абсолютно новий проєкт.

Точно ніхто ще не визначився. Зараз у студії проходить «мозковий штурм» щодо того, чим краще зайнятися далі, та щодо ідей для нової гри. Цим займається тільки частина працівників, а інші ж доводять до релізу мережевий режим The Last of Us. Мультиплеєр вирішили не додавати до Part 2, бо й сама гра, і багатокристувацький режим вийшли аж надто великими.

Окрім цього сам Ніл Дракманн зараз працює ще й над серіалом за The Last of Us для HBO. Планується, що в ньому покажуть значно більше подій, ніж у грі. Він додав, що в шоу можуть навіть показати значно більше про відносини Джоела та його деньки Сари до апокаліпсису, або ж про його життя до подій гри, але після катастрофи.

Нагадаємо, що пілотний епізод цього серіалу зніматиме режисер «Чорнобилю» Йохан Ренк.