Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: режисер «Чорнобиля» поставить пілотний епізод серіалу за The Last of Us

Є ймовірність, що він погодиться й на роботу над іншими епізодами.

В інтерв’ю Discussing Film режисер усіх п’яти епізодів серіалу «Чорнобиль» від HBO Йохан Ренк офіційно заявив, що візьметься за «пілот» шоу за The Last of Us. Також він додав, що може зайнятися й іншими серіями, але це поки що не вирішено.

Варто зазначити, що Йохан працював над «Чорнобилем» разом із Крейґом Мезіном. Останній у свою чергу разом із Нілом Дракманном займається сценарієм до телеадаптації гри. Також усі троє, згадані в цьому матеріалі, є виконавчими продюсерами серіалу.

Я виконавчий продюсер і я прив’язаний до проекту. Це серіал, тому я не можу взяти на себе всю відповідальність, але я його частина і зніму, щонайменше, пілотний епізод. Подивимося що буде далі. Я хочу сказати, що ми з Крейґом знову працюємо разом і ми будемо працювати разом, тому що нам це подобається.

Йохан Ренк

Окремо він додав, що постійно обговорює з Мезіном та Дракманном те, як саме варто подати персонажів гри в новому шоу. Він зізнається, що працювати з героями відеогри — це зовсім інше, ніж із реальними особистостями чи персонажами з книг. Справа в тому, що такі персонажі вже сформовані у свідомості тих, хто спробував цю гру. Люди вже знають, як він вигляжає, говорить, поводить себе тощо. Через це доводиться враховувати купу факторів.

Нагадаємо, що серіал за The Last of Us вийде на телеканалі HBO. Дата прем’єри поки не оголошується, як і події, що нам покажуть.