Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Купався в калюжах та вимагав «більше багнюки»: Генрі Кевілл розповів про те, як він готувався до «Відьмака»

Актор іноді сам редагував «свого» Ґеральта, а одного разу серйозно пошкодив око через «кошачі» контактні лінзи.

Відьмак

Видання Vanity Fair поспілкувалося з Генрі Кевіллом щодо серіалу «Відьмак» від Netflix та його участі в ньому. Актор розповів багато цікавого про те, як вівся знімальний процес та як йому доводилося готуватися до ролі. Окремо він розповів і про його реакцію на відгуки фанатів.

Генрі Кевілл зізнався, що у випадку, коли актору доводиться грати вже відомого спільноті персонажа, то на нього накладається додаткова відповідальність. Усе через те, що фанати вже сформованої франшизи вже мають сформоване очікування від образу, який мають побачити.

Я думаю, на актора накладається ще більший тягар, якщо він сам добре розбирається в лорі. З іншого боку, знання світу твору, звичайно, покращує мою гру.

Генрі Кевілл

Також він розповів, що під час зйомок часто робив власні помітки щодо сценарію та персонажу. Потім актор пропонував зміни режисеру та сценаристам. Наприклад, він просив прибрати з діалогів фрази, які здавалися йому «дуже очевидними», оскільки Ґеральт у книжках «доволі складний персонаж».

У книжках Ґеральт має багато внутрішніх монологів, які розкривали його психологію. Проте, у серіалі цього передати можливості не було, тому Генрі вирішив піти іншим шляхом. Він прибирав усі зайві репліки, аби його герой здавався більш таємничим та складним.

Так глядач відчував би, що йому потрібно «розшифрувати» Ґеральта. І коли він усе ж таки щось каже — то це дійсно щось значить.

Генрі Кевілл

Актор також зізнався, що голос відьмака він намагався робити схожим на Жаґа Кокла, який озвучував цього персонажа в іграх серії The Witcher. Проте, він також не хотів і повністю копіювати його, і додавав щось своє.

За словами Кевілла, костюмери «були нажахані» його власною «доробкою» образу. Перед дублями він часто дивився в дзеркало й казав, що йому потрібно більше бруду. Після цього його одяг протирали чимось, що нагадувало йому запилені скручені колготи.

Я казав: «Цього недостатньо». Виходив під дощ. Іноді навіть купався в калюжах. Намагався, аби на мене потрапило якомога більше бруду.

Генрі Кевілл

Окремою темою для розмови стали очі Ґеральта. Звичайно, ефекту «кошачих очей» досягали за допомогою лінз. Проте, виникли з ними й деякі проблеми. Коли зйомки проводилися на Канарських островах вулканічний пил зміг потрапити під лінзи, через що очі в нього постійно сильно боліли. У підсумку медики на деякий час заборонили йому використовувати лінзи.

Коли ми повернулися в Будапешт, вона [медик] відвела мене до офтальмолога. Виявилося, що вулканічний пил забився під лінзу та подряпав моє око. Довелося відновлюватися три тижні, поки я знову міг одягнути лінзи.

Генрі Кевілл

Також актор розповів і про те, як готувався до екшн-сцен, а особливо — до «різанини в Блавікені». Цей епізод робили в період дознімального процесу, що дало на роботу над ним значно більше часу. Справа в тому, що зазвичай координатор трюків надсилав Кевіллу відео з постановкою бою всього за день до зйомки сцени. Через це на тренування майже не було часу.

Але в Блавікені в мене з’явився шанс висловити характер героя через його фізіологію. Я не хотів, щоб у Геральта умовно «акторські» моменти й бойові моменти не були пов’язані між собою. Я хотів, щоби він виглядав живою зброєю і сподіваюся, що досяг цього ефекту в сцені в Блавікені.

Генрі Кевілл

Окрему увагу він звернув на битву з Ренфрі. За його словами, історія розповідається й за допомогою самого екшну. Глядач бачить, що рухи Ґеральта спочатку тільки захисні, бо він дає можливість дівчині відмовитися від бою.

У якийсь момент він розуміє, що вона не зупиниться, що він помре, бо вона надто швидка. Тому він атакує. Історія в тому, хто він є як персонаж, розказана за допомогою екшна.

Генрі Кевілл.

Окремо він розповів і про те, що постійно читає відгуки про себе. Їм він доволі радий, особливо тому, як прийняли його образ у серіалі. Також актор прислухається й до змішаних коментарів.

Для мене життєво важливо все це читати — я сиджу на всіх форумах на Reddit. Читаю всі рецензії. Буквально намагаюся отримати всю можливу інформацію. Якась її частина не дуже корисна, але деяка критика надзвичайно корисна. Я приймаю її та буду намагатися грати ще ближче до того, як героя описував Сапковський.
[…]
Для мене вся суть у тому, щоби побачити критику, зрозуміти її та поміркувати над тим, як я можу виконати свою роботу краще в тих умовах, що мені пропонують. Як подарувати людям комфорт і відчуття, що я дійсно розумію персонажа, якого так люблять і вони, і я сам.

Генрі Кевілл