Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Life is Strange: True Colors — усі відомі деталі про майбутню гру

Також тут уже є пачка скріншотів, а сама гра нагадає вам першу частину серії.

Lis_True_Colors

Учора Squre Enix офіційно анонсувала третю повноцінну частину франшизи Life is Strange — True Colors. Грою займається студія Deck Nine, яка розробляла Life is Strange: Before the Storm.

Отже, що нам відомо про майбутній тайтл?

 • Розробка проєкту почалася ще у 2017-му.
 • Автори вважають гру повноцінною третьою частиною, але від номеру в назві вирішили відмовитися, аби «підкреслити здібність головної героїні».
 • Розробники вирішили взяти до уваги критику в адресу другої частини, а тому всі п’ять епізодів нової гри вийдуть одразу 10 вересня.
 • На старті гра підтримуватиме всі основні платформи, окрім Switch.
 • На скріншотах True Colors виглядає дуже схожою з оригінальним тайтлом, але нам обіцяють «стрибок» у сфері анімації. Це перша гра серії, у якій актори повністю відіграли всі сцени в костюмах для захоплення рухів. Міміка в цей список також входить. Для цього автори створили повноцінну студію motion capture.
 • У центрі сюжету нової гри знаходиться дівчина Алекс Чень, яка приїхала до маленького містека Хейвен-Спрінґс, аби розізнати все про загадкову смерть її брата. Її здібність полягає в тому, що вона може бачити емоції кожної людини, і це нагадує ауру навколо голови. Також вона може керувати емоції та поглинати їх.

 • Музика в тайтлі має ще більше значення, ніж раніше. Справа в тому, що дівчина є співачкою-початківцем. Спеціально для тайтлу нові треки записали mxmtoon (яка й озвучила головну героїню в усіх музичних епізодах) та Novo Armor. Крім того, у Deck Nine купили права на чимало вже відомих треків. Наприклад, в одному з епізодів Алекс виконує «Creep» від Radiohead.

 • Події True Colors відбуваються після першої та другої Life is Strange. Важлива роль у сюжеті дісталася другорядній героїні із Before the Storm — Стефані Ґінґріч. Як і Хлоя, вона була закохана в Рейчел Ембер, а також запам’яталася як менеджер клубу The Tempest та учасниця партії в Dungeons and Dragons.

 • Алекс матиме на вибір два романтичних інтереси — Стефані та Раян. Сюжет буде підлаштовуватися під ваш вибір.
 • Елементів дослідження в грі буде більше, ніж у попередніх частинах. Алекс зможе поза сюжетними сценами «відносно» вільно пересуватися містом та відкривати додаткові фрагменти історії. Свої здібності можна буде використовувати на пересічних людей. Проте, не варто сподіватися на відкритий свій — такі вставки будуть прив’язані до подій кожного з епізодів. Якщо ви пропустити якийсь цікавий діалог, то пізніше персонаж уже буде говорити про інше.

 • У грі ви зможете обирати з 24 різних нарядів для Алекс, але деякі з них увійдуть тільки в розширене видання.
 • True Colors вийде в трьох версіях — базове видання, Deluxe та Ultimate. В останні два, окрім додаткових костюмів, увійде ще й бонусна історія про Стефані Ґінґріч (міні-доповнення). Головною особливістю Ultimate стануть ремастери першої гри та приквела.

Life is Strange Remastered Collection

До Remastered Collection увійдуть оригінальний тайтл та приквел Before the Storm. Обидві гри отримали покращені моделі, локації та освітлення, а також їм повністю оновили анімації. Усі сцени окремо перезаписали в студії motion capture.

На релізі ремастери можна буде отримати тільки з Ultimate Edition True Colors. Окремо в цифрових магазинах вони з’являться пізніше.

На новому поколінні консолей ремастери будуть працювати за зворотною сумісністю. Сама ж True Colors підтримує нові консолі, але наскільки вона оптимізована для них — невідомо.