Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Лише тиждень бета-тестування: Call of Duty: Black Ops Cold War уже обзавівся купою читерів

Гравці на консолях масово вимикають кроссплей, аби хоч якось врятуватися від нечесних ґеймерів.

Call-of-Duty-Black-Ops-Cold-War

Call of Duty: Black Ops Cold War ще в рамках бета-тестування підтримує режим кросс-плею між різними платформами. Проте, для багатьох це стало не можливістю позмагатися з гравцями на інших пристроях, а справжніми тортурами через велику кількість читерів на PC.

Гра на стадії бета-тестування всього тиждень, а нечесних програм для неї вже величезна кількість. Цікаво, що прогрес з цього періоду не перенесуть у повноцінну версію. Це означає, що читери не ставлять перед собою мету досягти чогось якомога швидше, а просто хочуть зіпсувати життя всім навколо. Загалом, нічого нового.

На відео нижче можна побачити, наскільки безцеремонно читер використовує аімбот, аби вбити одразу декілька супротивників за пару секунд.

The MOST blatant and ridiculous aim hack I’ve EVER seen in a video game 😂 from r/blackopscoldwar

Ще один приклад:

Сайти, що продають чити, уже спокійно налагодили програми для Black Ops Cold War, і не схоже, що розробники зможуть з цим щось зробити в найближчий час. Гравці на консолях ще можуть врятуватися від такої несправедливості, відключивши кроссплей, а от любителям пограти на PC робити нічого. Якщо ви стали свідком наглого використання читів, не пошкодуйте декілька секунд, аби кинути цій своло… кхм, цьому «гравцю» репортик.