😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Майкл Медсен переповів сюжет незнятого фільму Квентіна Тарантіно

Стрічка мала стати приквелом до «Скажених псів» і «Кримінального чтива».

Тарантіно

Майкл Медсен дав інтерв’ю виданню The Hollywood Reporter, у якому поділився деталями сюжету так і незнятого Квентіном Тарантіно фільму. Картина мала розповісти про долю братів Веґа — Віка та Вінсента. Їхні ролі виконували Медсен і Джон Траволта. Перший зіграв у «Скажених псах», свій танець із яких він нещодавно відтворив у домашніх умовах, другий — у «Кримінальному чтиві». Картина мала стати приквелом до обох цих стрічок.

За словами Медсена, Тарантіно не раз обговорював із ними можливий проєкт. Картина починалася би з того, що обоє братів виходять із в’язниць, що знаходяться в різних штатах. Згодом вони потрапляють в Амстердам, де відкривають свій клуб. У «Кримінальному чтиві» Вінсент згадує, що повернувся в Лос-Анджелес зі столиці Нідерландів.

Однак проєкту так і не судилося відбутися. Тарантіно був зайнятий роботою над іншими стрічками, а згодом актори стали занадто старими, адже не забуваймо, що історія мала розгортатися ще до початку «Скажених псів».

Проте кілька років тому режисер поділився з Медсеном новою ідеєю. Він придумав історію, у якій актори грали би братів-близнюків оригінальних героїв, які зустрілися після їхньої загибелі. Медсен сказав, що незважаючи на всю складність ідеї, Тарантіно розповідав про неї так захоплено, що не підтримати його було би дуже складно.

Тарантіно

До речі, ви вже знаєте, що фільми із конкурсної програми Канн, Берлінале та інших світових кінофестивалів можна буде переглянути онлайн?