😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Майстер маскування: хлопець переодягнувся в дівчину та зіграв на жіночому турнірі з CS:GO

Те відчуття, коли стелс у тебе прокачаний на максимум… Ну, майже.

СS Go

Доволі кумедний, але для когось дуже неприємний випадок стався на жіночому турнірі з CS:GO Lenovo Legion of Valkyries. Під час його проведення виявилося, що в одній із команд був хлопець, який переодягнувся в дівчину.

Організатори проводили турнір у віддаленому режимі. Для того, аби попередити махінації, учасниць змусили грати з увімкненими веб-камерами. Проте, креативний хлопець зміг обдурити систему за допомогою звичайної медичної маски, використанням якої зараз нікого не здивуєш.

На жіночому турнірі з CS:GO учасники повинні були грати з камерою. Один з гравців виявився хлопцем в перуці.

Ще із самого початку турніру «учасниця» виклала деякі підозри через те, що навіть вдома за комп’ютером сидить у масці. Проте, знайти для цього привід не важко, тому ніхто не став одразу змушувати знімати її. Проте, пізніше його все-таки розкрили, коли довелося більш детально перевіряти команду. У підсумку хлопця та дівчат із його команди дискваліфікували.

Турнір Lenovo Legion of Valkyries проводиться з 18 по 22 травня в Тайланді. За звання найсильнішої команди змагають 32 жіночі колективи. Призовий фонд складає одну тисячу доларів, 600 з яких отримують переможці.