Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Манчестер Юнайтед» подав до суду на творців Football Manager

Усе через використання назви команди без його офіційного логотипу.

Манчестер Юнайтед

За інформацією видання The Guardian, футбольний клуб «Манчестер Юнайтед» подав до суду на творців Football Manager через незаконне використання своє торгової марки в грі. Юристи компанії зазначили, що в Football Manager присутній їхній футбольний клуб, але офіційного гербу «Манчестера» немає. За їхніми словами, розробники гри позбавили футбольний клуб прав на продаж ліцензії.

Товари й послуги, які легально придбали ліцензію, виграють від асоціації з культурою клубу й цінностями його бренду. Споживачі очікують побачити офіційний герб поруч із назвою «Манчестер Юнайтед», і його відсутність уже означає порушення прав.

Sega и SI вважають, що звинувачення, яке висунули юристи «Манчестеру» є неспроможним, бо назва футбольного клубу вже давно використовується в серії ігор. Розробники Football Manager зазначили, що вже протягом багатьох років співробітники та гравці клубу знають про їхній проєкт та залишають лише позитивні відгуки. Цікаво, що навіть аналітики «Манчестер Юнайтед» зверталися до творців гри за додатковими даними для своїх досліджень.

Крім того, адвокати «Манчестер Юнайтед» заявили, що згадка футбольного клубу в грі ніяк не може пошкодити його бренду або заплутати покупців симулятора та шанувальників команди.