😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Marvel «розійшлася» не на жарт: усі повнометражні анонси за сьогодні

Як майбутні фільми зв’язуватимуть кіновсесвіт із серіальним, хто ставитиме нову «Фантастичну четвірку», як офіційно Marvel збирається вирішити долю «Чорної Пантери» та багато іншого.

Marvel

Окрім серіальних анонсів Marvel, про які ми нещодавно вам розповідали, компанія розповіла про свої плани й на повнометражний всесвіт. Тут цікавого також вистачає, тож так само вже можете планувати свій час та вирішувати, що ви будете дивитися, а що ні.

Сиквел «Доктора Стренджа» вийде 25 березня 2022-го року. Картина має зв’язати між собою серіал «Ванда/Віжн» та третій фільм «Людина-павук» із Томом Голландом.

У продовженні «Капітана Марвел» з’явиться й Міс Марвел із серіалу на Disney+. Окрім цього там має бути ще й Моніка Рамбеу із «Ванда/Віжн».

Джеймс Ґанн зніме святковий спешл по «Вартовим галактики». Він має вийти у 2022-му році на Disney Plus.

Крістіан Бейл офіційно приєднався до акторського складу «Тора 4». Він зіграє там злодія.

Третя «Людина-мураха» вийде з підзаголовком «Квантуманія». Ставитиме фільм, як і перші дві частини, Пейтон Рід. У фільмі мають з’явитися Висота та Канґ Завойовник.

Новий фільм «Фантастична четвірка» ставитиме Джон Воттс — режисер нових фільмів серії «Людина-пвук» із Томом Голландом.

Marvel офіційно повідомила, що не збирається намагатися замінити Чедвіка Боузмана в «Чорній пантері 2». Замість цього героя обережно виведуть з історії, а сам сюжет будуватимуть уже навколо інших персонажів першої частини.