😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мережа KFC показала тизер власної нової консолі

Це ж, звісно, жарт. А може й ні...

KFConsole

Мережа закладів швидкого харчування KFC анонсувала власну консоль нового покоління — KFConsole. На Twitter-сторінці ігрового підрозділу компанії опублікували тизер, підписаний як «майбутнє ігор уже тут», що є відсилкою до презентації PS5.

Дизайн виконаний у формі паперового стаканчика для курячих крилець. Вигадана консоль оснащена грилем та кросплатформенною сумісністю. Бонусом є можливість відтворення ігор у 4К та швидкість у 120 кадрів на секунду.

У відео навіть зазначили дату релізу «ігрової консолі» KFC — 11 грудня 2020 року. Попри те, що ролик, можливо, був створений із розважальною метою, усе ж залишається питання, чи покаже нам компанія щось у грудні чи це просто навмання обрана дата.

Відомо, що у 2017 році KFC справді випустила ігровий контролер. Компанія запустила в продаж Chicken box, яка містила в собі ще й ґеймпад. Такий винахід дістав назву Gamer’s Box 2.0. Також, KFC встигла випробувати себе в ролі видавця ігор. У 2019 році вона створила симулятор побачень I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator.