Geek.Informator.ua До сайту

Месники б’ються із демонами: розбір теорії про команду «Синів Полуночі»

Сини Полуночі

Якби ми уважно проглянули одинадцятирічну історію Кіновсесвіту Marvel, то обов’язково виявили б дещо цікаве. Студія майже не розвивала надприродну та містичну сторони у власних фільмах. Супергерої б’ються із прибульцями, роботами та іншими людьми, і лише у «Докторі Стренджі» нам показали магію та злодіїв-чаклунів. Вампіри, демони та інші потойбічні тварюки раніше не виступали загрозою для наших героїв. Взагалі ця паранормальщина не приймає активної участі у всесвіті… поки що.

Сьогодні ми розкажемо вам ну дуууже лячну теорію, згідно якої наступною супергеройською командою стануть «Сини Полуночі». Не знаєте, хто це такі? Тоді поїхали розбиратися 🙂 Теорія взята з закордонного ресурсу ScreenRant, перекладена та доповнена спеціально для вас.

У 2014 році Marvel Studios сколихнула увесь світ, коли оприлюднила список власних фільмів на наступні п’ять років. Проте тепер студія притримується більшої секретності, аніж тоді. Виходячи із цього, багато людей знають про те, які проєкти плануються у майбутньому, однак загальна направленість усього всесвіту залишається загадкою.

Ще більше минулого року зацікавив публіку генеральний директор Disney Боб Айгер. Він заявив, що далі студія спробує свої сили у тому, що особисто він називає «новою франшизою» окрім Месників. Це відкриває величезне поле для фантазій.

Disney працює не тільки над продовженням, а й планує запустити потенційно нову історію, котра має стати такою ж важливою та вагомою. Звісно, що одразу після цієї заяви спільнота активно почала спекулювати і розділилася на декілька частин.

Одні вірять, що студія введе Алтімейтс — космічну команду героїв, котрі захищатимуть не лише Землю, а й увесь всесвіт від масштабних ворогів. Інші сподіваються побачити на екранах Громовержців, це аналог відомого вам Загону Самогубців від видавництва DC. Тобто, супер-злодії, котрі через деякі причини мають робити добрі справи. Проте звучить це не дуже переконливо.

Алтімейтс

Команда космічних супергероїв — це Вартові Галактики, склад котрих може змінюватися та відрізнятися один від одного. Громовержці, як мені здається, і так дебютують у Кіновсесвіті. Тримайте мій розбір цієї команди та їхні перспективи.

Громовержці

Надприродна частина Кіновсесвіту вивчена мінімально. Студія вже рухається у напрямку її розширення. «ВандаВіжн», «Доктор Стрендж 2», «Місячний Лицар» та «Блейд» підтверджують це. Таким чином, маємо відмінну основу для дебюту «Синів Полуночі» у Кіновсесвіті Marvel.

Чому саме надприродне?

Студія змогла вибудувати власний всесвіт дуже обачно. По-перше, це сталося завдяки розкриттю персонажів, котрих лише потім об’єднали у команду. По-друге, завдяки більш-менш ідентичному фундаменту. Кіновсесвіт рухався у напрямку псевдонауки, правил якої дотримувалися протягом цих одинадцяти років.

Єдиний персонаж, котрого можна із натяжкою віднести до магічних — Тор. Проте у фільмі 2011 року була ключова сцена, котра напряму вказує, що будь-яка просунута технологія дуже схожа на магію.

Тільки з приходом Доктора Стренджа нам показали, що магія має величезний потенціал. Фільм про Верховного Чаклуна показав, що аудиторія готова до магічної сторони Кіновсесвіту. Тому замість нової хвилі псевдонауки ми побачимо першу хвилю містики та надприродного.

Трохи прикладів

У майбутньому проекті «Вічні» Кіт Гарінгтон зігріє Чорного Лицаря — персонажа, котрий володіє магічними обладунками та мечем. У «Місячному Лицарі», якщо вірити чуткам, будуть представлені Нічний Вовкулака та Дракула. Другого взагалі сватають за головного злодія у майбутньому «Блейді».

До цього немало галасу наробило скасування сольного серіалу про Примарного Гонщика, котрий мав стояти осторонь від Кіновсесвіту. Різке перекриття кисню проєкту явно говорить про те, що студія має намір використати такого культового персонажа.

Герої матимуть власні сольні фільми та серіали, де їх максимально розкриватимуть для глядачів. На додачу вони будуть заходити один до одного у «гості», а у фіналі зберуться у потужний тім-ап.

Так хто ж такі Сини Полуночі?

Все говоримо і говоримо, а конкретики — нуль. У 1992 році видавництво Marvel намагалося провести ребрендинг власних надприродних коміксів під лейблом «Сини Полуночі». Спочатку він планувався як серія про різних персонажей, котрі мають об’єднатися, як, наприклад, Люди-Ікс.

Кожну книгу прикрашали обкладинки та Кинджал Синів — спеціальна відмітка. Не довелося витрачати багато часу для об’єднання, тому незабаром Сини стали неофіційною командою. Вони планувалися як альтернатива Месникам. Тільки другі займаються космічними та земними загрозами, а ось Сини — паранормальними. Команда збиралася тоді, коли навіть Доктор Стрендж був безсилий перед загрозою.

Якщо брати видавництво DC, то їхній аналог — Темна Ліга Справедливості. Свого часу до команди приєднувалися різні герої класу «Містика» або «Магія». Їх досить багато: Блейд, Примарний Гонщик, Доктор Стрендж, Каратель, Морбіус, Хелстром, Лісовик, Нічний Вовкулака та інші.

Багато з вас можуть подумати, що такі герої навряд вийдуть на один план разом із Месниками. Проте не варто забувати, що більшість героїв Кіновсесвіту є персонажами класу B та навіть C, однак злетіли вони тільки після екранізації. Показовий приклад — Вартові Галактики, Людина-Мураха, Віжн та інші.

Серйозний виклик

Проте ця ідея заводить студію на роздоріжжя. У Marvel звикли робити більш просте та дитяче кіно із низькими віковими рейтингами та легкістю викладу. Звичайно, що навіть попри це Кіновсесвіт є неймовірно популярним та улюбленим серед мільйонів людей і не тільки підліткового віку.

Ще ви можете сказати, що драма також присутня у їхніх стрічках, та «Фінал» це довів. Проте, камон, «Сини Полуночі» — зовсім не той рівень.

Це за визначенням темна та лякаюча сторона супергероїки. Зрештою, їхніми ворогами виступають демони, вампіри та інші створіння з пекла. Це більше нагадує сюжет бойовиків із елементами горору, погодьтеся.

Та подібні фільми вимагають зовсім іншого підходу до оповіді. Чи зможе студія вдало втілити це на екранах? Чи зможе Disney (Marvel) пожертвувати деякими фішкам, які працюють, аби додати щось нове? Чекаємо «Блейда» та «Місячного Лицаря». Саме вони покажуть, у якому розвитку йтиме надприродне у Кіновсесвіті.

Автор: Микита Гапонов
Опублікував: Микита Городивський