😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Microsoft представила власну технологію змішаної реальності

Технологія Mesh має об’єднувати людей з усього світу в одному віртуальному просторі.

Microsoft

Під час конференції Ignite Microsoft показала свою нову технологію змішаної реальності Mesh. Вона направлена на те, аби об’єднувати людей із будь-якої точки світу в одному віртуальному просторі. У футуристичному відео компанія продемонструвала, що може запропонувати її платформа.

Mesh направлена для об’єднаної віддаленої роботи, аби допомогти спеціалістам краще взаємодіяти один з одним. Планується й можливість продажів віртуальних екскурсій, чи інших подібних послуг, що можна вигадати у віртуальній реальності.

Microsoft Mesh дозволяє створити в користувачів повне відчуття присутності. Наприклад, у людей складається враження, що вони в одній кімнаті, навіть коли вони знаходяться на різних континентах. Користувачі можуть взаємодіяти з 3D-контентом або один з одним через додатки з підтримкою Mesh на будь-якій платформі або пристрої. За допомогою Mesh можна організувати так звану «холопортацію», передаючи фотореалістичне зображення в змішаній реальності, а також створювати віртуальні аватари, за допомогою яких можна виражати емоції.

Microsoft

Платформа вийде на чималій кількості пристроїв, але в основному буде направлена на роботу з Hololens 2.