😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стрімер у прямому ефірі «крашнув» сервера Call of Duty: Warzone

Для цього йому знадобилося трохи часу, допомога всіх учасників матчу та самі ігрові можливості проєкту.

Warzone

Стрімер MarleyThirtenn вирішив усіма можливими способами перевірити Call of Duty: Warzone на міцність. Разом з усіма учасниками матчів, він неодноразово вже змушував сервери гри страждати від навантаження.

Схоже, один із його експериментів таки досяг доволі жорсткої цілі — сервери тайтлу не витримали та «крашнулися». Для цього йому знадобилося лише підірвати всю техніку на карті одночасно в одному місці.

Після початку матчу всі учасники почали не бойові дії один проти одного, а розділилися на дві команди та пішли готуватися до вибуху. Перша половина гравців збирала техніку з усієї карти в одному місці. Усі інші збирали гроші, аби отримати кластерне бомбардування. Після того, як усі можливі транспортні засоби прибули в місце призначення, гравці з перками викликали одночасні ракетні обстріли. Усе це разом змогло перевищити допустиме для серверів гри навантаження, і вони «лягли». Звичайно, на це вплинуло і скупчення гравців та об’єктів в одному місці, а потім усі ці вибухи просто добили сервер.

До цього цей стример разом з іншими гравцями й іншими способами влаштовував випробування серверам. Наприклад, усі гравці викликали спорядження з повітря в одне місце, або ж збирали всі гроші на карті та скидували їх одній людині.