😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Мільйонер в 17 років: найбагатші кіберспортсмени планети

Уже нікого не здивувати інформацією про те, що відеоігри — це куди більше, ніж просто спосіб розваги. Величезні турніри й божевільні призові мотивують усе більше молодих гравців вибирати собі кар’єру кіберспортсмена.

Редактори порталу vse-pro-sport.com.ua запропонували розглянути безліч яскравих прикладів: молоді хлопці, які ефектно грають і стають кумирами тисяч геймерів. А ще — казкові багатства й гонорари, які ще недавно могли тільки снитися. Нижче піде мова про п’ять найбагатших кіберспортсменом із різних дисциплін. Звернемо увагу, що при підрахунках враховувалися тільки призові з киберспортивных турнірів.

Starcraft II — Maru, $ 844,638

Усі шанувальники Старкрафта знають, що в Південній Кореї ця гра носить по-справжньому культовий статус. Тому не дивно, що найуспішніший гравець у цій дисципліні теж родом із цієї країни.

Maru всього 22 роки, проте перші успіхи на кіберспортивного рівні прийшли до нього ще у 12-річному віці! З року в рік Maru продовжує успішно виступати й зовсім скоро повинен досягти позначки в один мільйон призових.

League of Legends — Faker, $ 1,252,037

Фанатам LoL не потрібно багато пояснювати про те, хто ж такий Faker. Ігрове ком’юніті в більшості своїй вважає цього корейця кращим кібератлетом в історії дисципліни.

Такого звання гравець досяг до 24 років, як і подолав позначку в мільйон доларів призових. Втім, пік кар’єри у Faker’а, здається, пройшов у 2015–17 роках. Останні роки команда корейця виступала менше й не так впевнено.

CS: GO — Xyp9x, $ 1,772,791

Андреас Хойсліт — справжня легенда CS: GO і один із кращих гравців світу в цій дисципліні. Датчанин почав ще в 1.6, потім змінив кілька помітних команд, поки не приєднався до Astralis у 2016 році.

Саме Хойсліт прийшов до абсолютного тріумфу, перемогам на найбільших турнірах і величезним призовим. Гравець як і раніше молодий (24 роки), і не збирається зав’язувати з улюбленою грою. Так що сума призових цілком може досягти двох мільйонів уже зовсім скоро.

Fortnite — Bugha, $ 3,062,966

А ось американцеві Кайлу Гірсдорфу поки навіть не виповнилося і 18 років, як на його рахунку вже лежить шестизначна сума доларів. Можливим це стало завдяки Fortnite — головною забаві покоління Z.

Можна сказати, що Bugha просто зірвав свій джекпот, адже 3 мільйони призових він узяв на одному-єдиному турнірі. Уся справа в тому, що американець опинився чемпіоном світу в Fortnite, за що йому належала величезна сума призових. Навіть страшно уявити, що молодій людині робити з усіма цими грошима.

Dota 2 — N0tail, $ 6,906,166

Ну а найбагатшим кіберспортсменом світу є датчанин Йохан Сундштейн, більш відомий як N0tail. Це справжній ветеран Доти, який почав свої професійні виступи з Heroes of Newerth — попередниці легендарної гри.

Надалі Йохан успішно перейшов на Dota 2 і вже близько п’яти років перебуває в топі найбільш успішних гравців. Більшу частину кар’єри N0tail провів в OG, з якої і виграв найголовніші турніри. Тому і його тіммейтів також знаходяться в топі найбагатших гравців планети, оскільки свої успіхи вони кували бік-о-пліч.

Бонус

Ви, мабуть, задалися питанням про успіхи дівчат у кіберспорті. Представниці слабкої статі теж можуть похвалитися непоганими результатами. Самою ж успішною кіберспортсменкою можна назвати канадку під ніком Scarlett. Вона — шанований гравець в Starcraft II і зуміла заробити на турнірах 358 тисяч доларів. Просто браво!