😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Місиво з текстур: як заміна зброї тепер «ламає» Warzone

Infinity Ward уже почала боротьбу з кріповим баґом, але все не так просто.

Warzone

На Reddit почали все частіше з’являтися повідомлення про новий баґ, який з’явився у Warzone. Схоже, з’явився він декілька днів тому. Проявляється він найчастіше тоді, коли користувачі піднімає зброю з землі, або ж переключається між наявними в себе одиницями озброєння.

Коли нещасний «ловить» цей баґ, то простір навколо нього перетворюється на якесь кубічне місиво з текстур які постійно «літають» всередині. Це заважає всім — від жертв баґу до інших гравців. Справа в тому, що ні гравець всередині цього кубу не може нічого нормально бачити, ні інші ґеймери не можуть всередині розгледіти його. Хоча з іншого боку, цей куб видно значно краще, ніж звичайну модель, тому заховатися кудись у «жертв» не вийде взагалі.

Infinity Ward повідомила, що вже працює над виправленням цієї проблеми. Проте, не все так просто — тут доведеться готувати окремий патч. Таку проблему не вийде виправити мінімальними оновленнями.

Щоби виправити баґ зі зброєю, нам потрібно підготувати оновлення рендеринга, і воно повинно пройти через платформотримачів. Налаштування показників зброї працює набагато простіше.

Дизайнер мультиплеєра компанії Infinity Ward Джо Секот

Коли ж чекати патч, який має врятувати ситуацію — невідомо. Поки що гравцям доведеться змиритися з можливістю його появи під час гри.