😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий «Бетмен» має інакше показати трагедію життя Брюса Вейна

Один із творців серіалу пообіцяв абсолютно новий підхід до фільму та «сюрприз».

Бетмен

Сценарист нового «Бетмена» Меттсон Томлін дав інтерв’ю для Den of Geek. На ньому він розповів трохи про те, чого варто чекати від нового фільму з Робертом Паттінсоном. Звичайно, без спойлерів та конкретних деталей.

За словами Меттсона, картина візьме інший напрямок у способах подачі головного героя. Це будуть ранні дні Темного лицаря, коли про такий «титул» він навіть не думав. Сценарист каже, що це наймолодша версія, що з’являлася на екранах. Він додає, що Метт Рівз буде у своєму стилі намагатися «задіти за живе». Це не буде масштабним екшном, а скоріше питання, що саме лежить у душі персонажа.

Я думаю, що цей фільм розповідає про Бетмена, як про людину, що пережила травму. Усе, що він робить після цього — це реакція на те, що сталося. Замість того, щоб уникнути цього, фільм навпаки розкриває тему цікавим і незвичним чином. Думаю, це все, що можу сказати, перш ніж на мене почнуть кричати.

Меттсон Томлін

Нагадаємо, що «Бетмен» із Робертом Паттінсоном вийде 30 вересня 2021-го року. У фільмі очікується поява Жінки-кішки, Пінґвіну та Загадника. Сюжет поки не розкривається.