😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шелдон Купер із «Теорії великого вибуху» пояснив, чому вирішив полишити серіал

Актор Джим Парсонс розповів, що основна теорія, що він начебто стомився від своєї ролі Шелдона, не дуже правильна.

Шелдон Купер

Американський актор Джин Парсонс розповів про реальні причини закриття серіалу «Теорія великого вибуху», у якому він грав Шелдона Купера. Справа в тому, що у 2018-му році вже з’явилася інформація про те, що 12 сезон стане останнім для шоу. Проте, названі причини не дуже правильні.

Повідомлялося, що проєкт начебто закрили саме через актора — він втомився від свого образу. Можливо, справа дійсно в ньому, але зовсім не в утомі. Тепер Парсонс на подкасті Девіда Теннанта він вирішив розповісти про реальні причини.

Актор каже, що літом перед зйомками «Теорії великого вибуху» він брав участь у репетиціях спектаклю та знімався в рекламі. Уся фізична напруга «добилася» моральною — у нього заболіла захворіла собака, і її довелися приспати. Через декілька днів актор послизнувся на сцені та зламав ногу.

Це був найстрашніший момент. Я відчував, немов стою на краю обриву. Балансував і бачив щось дійсно похмуре внизу […] Це було дуже важке літо. Собака померла в 14 років, а ми з Тоддом [чоловік Джима Парсонса] на той момент були разом 15 років. Це відчувалося як кінець епохи. У мене був момент прозріння, я подумав: «Не поспішай. Використовуй цей час, щоб озирнутися навколо». Так я і зробив […] Думаю, є інші речі, які мені варто зробити. Не знаю, які саме, але я повинен спробувати.

Джим Парсонс

Окремо актор зазначив, що він не хотів, аби шоу закривалося після того, як він його покине. За його словами, у серіалі багато хорошого, і він ніколи не був проти, аби все продовжувалося без нього.