😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Між Marvel та DC немає жодної ворожнечі», — Джеймс Ґанн

Режисер та сценарист «Вартових Галактики» та нового «Загону самогубців» розповів про відносини двох студій «поза кадром».

Marvel VS DC

Джеймс Ґанн на своїй сторінці в Instagram оприлюднив нове фото зі знімального майданчику «Загону самогубців». На ньому актори читають сценарій. Один із підписників запитав у коментарях, як у Marvel поставилися до того, що він буде знімати кіно для DC? На це режисер відповів, що ніякої ворожнечі між двома студіями немає, тож ніхто не був проти.

Я сказав Кевіну Файґі (Голова Marvel Studios) [про пропозицію зняти «Загін самогубців»] ще до того, як його прийняв. Він поставився до цього відмінно й підтримав мене. Він просто хотів, щоби я зняв хороший фільм. Він і Луїс Д’Еспозіто [продюсер фільмів і серіалів Marvel] навіть приїжджали на майданчик і дивилися, як ми знімаємо. За кадром немає ворожнечі, яка є у фанатських спільнотах.

Джеймс Ґанн

Звичайно, можна згадати чимало випадків, коли представники тих чи інших студій відпускали якісь «підколи» в адресу конкурентів. Проте, схоже, це або відбувається жартома, або локально й лише від імені самих представників, або ж взагалі з метою підлити масла у вогонь фанатських обговорень, тим самим збільшивши активність аудиторії. Усе може бути.