😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: Хоакіну Феніксу запропонували знятися ще у двох «Джокерах»

Мова йде про повноцінні сиквели першої картини з актором.

Джокер

Режисер Тодд Філліпс уже казав про те, що його «Джокер» із Феніксом є завершеним фільмом. Він не збирається знімати сиквели. Проте, він також повідомив про свою «відкристь» до пропозицій щодо них. Схоже, хтось таки готовий спробувати.

Британське видання Mirror стверджує, що Хоакіну Феніксу запропонували 50 млн доларів за участь у двох фільмах-продовженнях «Джокера». Представники актора та Warner Bros. поки таку інформацію ніяк не прокоментували.

Такий заробіток може стати найбільшим у кар’єрі Фенікса. Джерело згаданого видання також повідомляє, що сам актор теж «відкритий для продовження». Стверджується, що сценарій у процесі розробки, а перемови з актором уже ведуться. У такому випадку фільм варто очікувати в наступні чотири роки. Тодд Філліпс має залишитися режисером, а Бредлі Купер — продюсером.

«Джокер» вийшов 3 жовтня 2019-го року. Зібрав він 1,074 мільярда доларів. Витратили при цьому на нього тільки 55 млн доларів. Якщо ви змогли його пропустити, то у вас є унікальна можливість почати його українською та повністю безкоштовно на сайті UAkino. Тут ціла купа фільмів та серіалів із професійним українським озвученням, як нових, так і культових!