😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нові результати Інтернету Ілона Маска: мережа зрівнялася з дротовими наземними аналогами

Більше жодних великих затримок та малої швидкості прийому даних.

Starlink

У серпні компанія SpaceX почала офіційне тестування своєї мережі супутникового Інтернету Starlink. Тоді результати були не найкращі, а перші дані були значно гіршими за очікувані результати. Проте, тестування для того і створене, аби все це виправляти. Нові тести демонструють серйозний стрибок технології.

Компанія повідомляє, що затримка тепер складає в середньому 20 мілісекунд, хоча раніше стрибала до сотні з мінімумом у 30. Фактично зараз мережа видає рівень дротового зв’язку. Швидкість завантаження також тепер складає більше, ніж 100 Мбіт/с. Раніше максимум міг складати тільки 60.

Інтернет працює поки тільки на території США. Тести проводилися, коли на орбіті було тільки 500 супутників, а зараз їх уже більше, ніж 700. Нагадаємо, що SpaceX збирається запускати по 120 на місяць.

Плани компанії такі: швидкість до 1Гбіт/с та стандартна затримка мережі у 25–35мс. Вартість, яку може потім складати така мережа, поки не оголошувалася, але експерти очікують цінник в 100 доларів. Проте, одне підключення може без проблем «тягнути» декілька домоволодінь одночасно, тож можна буде «скинутися» із сусідами.