😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Спідраннер Fallout 4 витратив 33 години на проходження й під кінець помер від дурнуватого баґу

Проблема в тому, що за умовами проходження після смерті він має починати спочатку, а грав він на максимальній складності з «пекельними» умовами.

Fallout 4

Чимало різних дивних баґів та помилок кожен із нас зустрічав у іграх. Зазвичай вони можуть нас розсмішити, побісити чи просто затримати нам проходження на декілька хвилин. Проте, стрімер Jabo став жертвою доволі дурнуватого баґу, який просто відправив «коту під хвіст» 33 години страждань при проходженні Fallout 4 з фактично «пекельними» умовами.

Почнемо спочатку: що саме хотів зробити стрімер? Фактично він намагався виконати спідран гри, але робив він це на максимальному рівні складності, та з окремими умовами: після смерті починати із самого початку, у боях заборонено використовувати силову броню, і компаньйони також під забороною.

Не дивлячись на важкі умови, він зміг дійти майже до самого кінця. Після 33 годин страждань від закінчення сюжету його відділяли тільки пару квестів та трохи біготні. От якраз під час переміщення від однієї точки до іншої він, так би мовити, заціпив машину, що просто стояла поруч. Несподівано для нього та всіх глядачів, це стало фатальним для персонажа.

Уся справа в рушії Gamebryo та його баґах. Деякі авто, що просто стоять на узбіччі, система іноді розраховує так, наче вони несуться просто зараз на повній швидкості. Jabo зазначив, що під час проходження торкався цілої купи машин, я його версія гри є найновішою, та має всі встановлені паті. Проте, це не завадило йому знайти саме той «смертельний» автомобіль.

Неважко здогадатися, що стрімер був дуже засмучений таким розвитком подій. Глядачі почали жаліти його в коментарях, але не втрималися й від того, аби не посміятися над ситуацією. Запис баґу в підсумку охрестили «сердечним нападом забігу». Підсумок: тримайтеся подалі від машин, якщо ви витратили купу часу та сил на досягнення вашого прогресу. Навіть якщо вони мирно стоять на узбіччі.