😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Молодий та кумедний: у мережі з’явився запис кінопроб Кіану Рівза на першу частину «Білла і Теда»

Це вам не фільм знову переглядати, тут на акторів дивитися значно смішніше.

Кіану Рівз

Видання Daily Mail оприлюднило ексклюзивні записи з кінопроб до першої частини серії фільмів «Білл і Тед». На відео актори Кіану Рівз та Алекс Вінтер тільки пробуються на ролі, які зроблять їх доволі відомими.

Цікаво, що спочатку вони пробували на ролі один одного. Тобто, Кіану прийшов грати Білла, а Алекс – Теда. Коли творці подивилися на них, то вирішили поміняти їх місцями.

Звичайно, на ці ролі пробувалися й інші актори. Також автори намагалися і давати Кіану іншого партнера, але нікого кращого за дует Вінтера та Рівза не знайшлося.

Нагадаємо, що «Білл і Тед» – це франшиза про двох друзів, які «протирають штани» та мріють створити свою рок-групу, що стане легендарною. Потім до них звертається невідомий чоловік, що вони мають написати пісню, що об’єднає весь світ, та врятує людство від знищення. Для того, аби вони змогли знайти натхнення, він дає він машину часу у вигляді телефонної будки, у якій вони подорожують та зустрічають відомих особистостей.

Третя частина серії фільмів вийде вже на початку вересня цього року. Виконавці головної ролі не змінилися, хоч і встигли трохи постаріти.