😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився перший трейлер продовження культової комедії «Білл і Тед» із Кіану Рівзом та Алексом Вінтером

Остання частина вийшла ще в 1991-му році, і тепер франшиза повертається до життя!

Білл і Тед

Warner Bros. представила дебютний трейлер науково-фантастичної комедії «Біл і Тед 3» (Bill & Ted Face the Music). Картина є повноцінним продовженням фільмів «Неймовірні пригоди Білла та Теда» (1989) та «Нові пригоди Білла й Теда» (1991).

Відомо, що сценарій нової частини знаходився в розробці ще з 2010-го року. Його неодноразово переписували, та й ніхто не хотів братися фінансувати проєкт. Справа в тому, що продюсери хотіли зробити перезапуск, а не продовження серії. Схоже, творцям вдалося відстояти право на сиквел. Зрештою, зйомки почалися тільки рік тому.

Головне, що до своїх ролей повернуться самі ті люди, що грали Білла та Теда від початку. На екрани в цих образах знову з’являться Кіану Рівз та Алекс Вінтер.

Сюжет попередніх картин розповідав про те, як до двох молодих хлопців прибуває посланець із майбутнього. Він повідомляє, що вони мають написати легендарну пісню, що об’єднає та врятує весь світ. Безтурботні гуляки вирушають у подорож у часі, аби віднайти натхнення для свого хіта.

Проте, сюжет нової частини виглядатиме трохи інакше. Приятелі вже давно не ті безтурботні молодики, а дорослі люди, голови своїх сімей. Проте, таємничий прибулець із майбутнього знову відвідує їх, і нагадує про старе пророцтво. Їм доведеться знову вирушити в подорож, аби нарешті написати свій хіт.