Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Морфей з оригінальної трилогії «Матриця» розповів, чому його не буде в четвертій частині

Також актор вважає, що це його головна роль, за якою всі його й запам’ятають.

Морфей

Актор Лоренс Фішберн, який зіграв Морфея в трилогії «Матриця», дав інтерв’ю видання New York Magazine. У ньому він розповів реальну причину, чому ж його не буде в новій частині серії. Хоча, усе максимально просто — його ніхто й не кликав зніматися в ній.

Мене ніхто не запрошував. Може, я напишу іншу п’єсу замість цього. Бажаю їм усього найкращого. Сподіваюся, вийде відмінно.

Лоренс Фішберн

Актор окремо також розповів і про те, що роль Морфея він вважає головною у своєму житті. Мова йде про те, що саме за нею його пам’ятатимуть у майбутньому.

Ймовірно, це та роль, по якій мене будуть найбільше пам’ятати. Мене будуть пам’ятати не тільки по одній речі. Цей персонаж з одного боку Дарт Вейдер, з іншого Обі-Ван Кенобі. Десь Брюс Лі й Мохаммед Алі.

Лоренс Фішберн

Що ж буде із самим Морфеєм у новій «Матриці»? Є чутки, що його там просто зіграє інший актор — Ях’я Абдул-Матін ІІ. Хоча він тягне тільки на молоду версію персонажу. Що доволі дивно, адже всі там будуть навпаки старішими. Хіба що, на нас чекають якісь спогади про нього в молодості.

Інша ж версія (або доповнення до попередньої) у тому, що персонажа там не буде взагалі. Справа в тому, що в грі The Matrix Online його вбивають. Усе б нічого, але цю гру вважають повноцінним продовженням трилогії фільмів, і в її створенні брали участь сестри Вачовські.

Нагадаємо, що «Матриця 4» вийде 1-го квітня 2022-го року. Поки чекаємо, непогано було б трохи віддатися ностальгії та передивитися оригінальну трилогію. Зробити це можна в найкращій якості та ще й із професійним українським озвученням на сайті UAkino. Проте не думайте, окрім наших улюблених культових картин тут є ще й незчисленна кількість нових надходжень, і всі ці картини українською, та ще й безкоштовно!