Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Морґан Фрімен розповість про найвідоміші втечі з в’язниці в новому документальному серіалі

Йому дісталася роль ведучого в серіалі про в’язнів, які тікали з найбільш захищених структур, типу Алькатраса чи Райкерс.

Морґан Фрімен

Телеканал History замовив документальний серіал, що розповість про в’язнів, які ввійшли в історію своїми втечами з найбільш захищених в’язниць світу. На даний момент його робоча назва — «Великі втечі з Морґаном Фріменом». За виробництво відповідатиме продюсерська студія самого актора, Revelations Entertainment.

Серіал матиме шість епізодів, кожен із яких триватиме по годині. Автори збираються використовувати новітні візуальні технології для показу планів в’язнів, їхні втечі та переслідування правоохоронцями.

History уклав угоду з компанією Фрімена, аби запросити його в якості ведучого. Окрім загальної слави, його ще знають як актора з «Втечі із Шоушенка», де він грав в’язня. За це актор, до речі, був номінований на «Оскар». Також Морґан Фрімен працював над документалками — він вів науково-популярні шоу «Крізь червоточину» на Discovery та «Історії про Бога» на National Geographic.

Коли саме вийде документальне шоу про втечі з в’язниць поки невідомо.