Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На Microsoft подали до суду через контролер для Xbox

Компанію звинувачують у тому, що вона навмисне не виправляє серйозні проблеми з пристроями.

Контролери Xbox уже доволі давно на світовому ринку. Не дивлячись на «випробування часом», жаліються на них не менше. Більш того, нещодавно на Microsoft взагалі подали до суду через контролери, які, начебто, не відповідають відповідним стандартам.

Позивачі стверджують, що вони зіштовхнулися з проблемою люфтящих стіків у контролера Xbox Elite. Також вони заявляють, що керівництво Microsoft знає про проблему, але не хоче її вирішувати навмисно. Користувачі, що взяли участь у позові, впевнені, що вартість контролеру також ще й завищена.

До позову прикладену технічні характеристики девайсу. За їх допомогою користувачі показують, чому контролер взагалі має таку проблему. Стверджується, що з часом контакти всередині пристрою просто стираються, і це призводить до проблем із натисканням. Люди, які «зустріли» таку проблему, вважають, що це робиться навмисно. Як там на ділі вийде — вирішить суд.

Якщо вже заговорили про консолі, то нагадаємо, що в ЗМІ з’являється інформація щодо доволі скорої презентації PlayStation 5. Крім цього Nintendo дає безкоштовний період Switch Online.