😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Nintendo дає безкоштовний період Switch Online

Цілий тиждень з класичними NES та SNES іграми.

Switch Online

Nintendo запустила нову акцію під час якої можна отримати безкоштовний тиждень користування сервісом Switch Online. Втім, він доступний лише для користувачів, які зараз не мають активної підписки.

Навіть якщо ви раніше користувалися іншими «вільними вихідними», акція все ще дійсна для вас. Після спливання терміну підписка деактивується.

Насолоджуйтесь тижнем онлайн гри, 70+ класичних #NES та #SNES ігор, і ще більше з пробним періодом #NintendoSwitchOnline! Ви можете насолоджуватися цією пропозицією, навіть якщо активовували пробний період раніше. Щоби почати, відвідайте #Nintendo #eShop на вашій консолі.

Бібліотека підписки включає такі визначні ігри, як The Legend of Zelda: A Link to the Past, Ninja Gaiden та Super Metroid. Також перевагою є хмарні збереження, доступ до додатку на смартфоні та числа ексклюзивних пропозицій.

Наступного тижня має відбутися презентація консолі нового покоління PS5 від Sony. На PlayStation 4 скоро має вийти The Last of Us: Part 2, розробник якої облаяв расистів, гомофобів та сексистів цитатою Курта Кобейна.