😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На Netflix випустять анімаційні серіали за Tomb Raider та фільмом «Конг: Острів черепа»

До роботи вже підключили сценаристку анімаційного фільму за «Відьмаком» та студію, що створювала анімаційну адаптацію Castlevania.

king-kong-tomb-raider

Netflix разом із Legendary анонсували два нові анімаційні проєкти. Вони створюватимуться за мотивами серії ігор Tomb Raider та фільмом «Конг: Острів черепа». Проєкт про Лару Крофт стане прямим продовженням серії ігор від Crystal Dynamics. Сценарій до шоу писатиме Таша Гуо, яка також займає посаду сценариста в команді анімаційного проєкту The Witcher: Blood Origin.

«Острів черепа» — це анімаційний серіал, який створюють за мотивами фільму «Конг: Острів черепа». Він розповість про групу людей, що відчайдушно намагаються втекти з острову, який заселений древніми монстрами. Серед них є сам Кінг Конг.

Сценаристом «Острову черепа» виступить Браян Даффілд («Під водою»). Вироблятиме серіал студія Powerhouse Animation. Раніше вона вже створювала для Netflix анімаційну адаптацію ігор Castlevania та мультик «Кров Зевса».

Обидва згадані анімаційні проєкти вийдуть на Netflix. Проблема в тому, що дату виходу поки ніхто не оголошує, тож невідомо, скільки на це все чекати.