😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На одному із серверів WoW його творці влаштували віртуальну пандемію «коронавірусу»

Гравці тепер вимушені дотримуватися всіх правил карантину навіть у віртуальному просторі.

WOW

Творці проєкту Elysium (неофіційний сервер класичного World of Warcraft) вирішили нагадати про коронавірус та методи боротьби з ним. Задля цього вони влаштували віртуальну пандемію, запустивши такий-собі вірус на сервер.

Принцип усього цього був доволі простим: особливий ігровий предмет «заразили» вірусом. Коли ґеймер взаємодіяв із ним, то «захворівав». Саме цю хворобу неможливо було зняти здібностями персонажів. Вірус переходив від одного користувача до іншого при взаємодії. Врятуватися від напасті можна були тільки в тому випадку, якщо завчасно встигнути скористуватися предметом «мило».

Для того, аби продемонструвати всі наслідки пандемії, у гру додали декількох неігрових персонажів (NPC), які або розповідали про правила поведінки під час хвороби, або ж лежали та «хворіли». Що стосується самих користувачів, то в них вірус відбирав швидкість руху та деякі характеристики.

WOW 1

Усього за 15 годин із моменту запуску вірусу заразилися більше двох тисяч персонажів. Найбільший показник склав 88 % усього сервера (на ньому приблизно 10–15 тисяч людей). Після цього адміни розповіли гравцям про те, що відбувається, та влаштували особливі «квести». Користувачів змусили носити маски, користуватися дезінфікуючими засобами та дотримуватися дистанції. Це дало змогу знизити кількість заражених.

Від цього вірусу в грі неможливо було померти. Користувачі низького рівня взагалі мали імунітет до хвороби, аби не ускладнювати їхнє й без того складне життя. Відсоток заражених впав із 88 % до 42 %.

WOW 3

Віртуальна пандемія тривала тиждень, та завершилася вбивством боса Нота Чумного. За словами адмінів сервера, не всі гравці сприйняли проблему серйозно, та просто намагалися не помічати наслідків хвороби. Проте, результатом ініціатори такої пандемії все ж задоволені.

До речі, щодо World of Warcraft: фанати не на жарт розлютилися через те, що Blizzard збирається додати темношкірих ельфів крові в наступному оновленні під назвою Shadowlands. Щодо коронавіруса, цікаво, що зірка «Гри престолів» Крістофер Гів’ю вилікувався від коронавірусу.