Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На Sony користувачі DualSence подали до суду

Схоже, з інноваційним контролером не так уже все й добре.

DualSence

Компанія Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith подала офіційну скаргу в окружний суд США 12 лютого. Її надали від імені власника PlayStation 5 Ларка Тернера, та інших позивачів, що мають аналогічну з його проблеми.

За документами, у контролері DualSence знайдено дефект, який «ставить під загрозу основні функції». Позивачі стверджують, що через нього персонаж у грі чи якісь елементи меню можуть переміщуватися без запланованої команди користувача чи керування девайсом вручну. Усе через «дрейф» стіку.

У скарзі детально описали проблему одного з позивачів, який став жертвою наслідків цієї проблеми. Нічого не вдалося зробити з контролером уже за 10 днів після отримання PS5.

Компанія, що займається позовом, згадала в документах і ситуацію з контролерами консолі Switch. Тоді стверджувалося, що розробники знали про проблему, і залишили її навмисно, аби примушувати ґеймерів купувати нові девайси. Цього разу теорія та ж сама.

Фірма збирається викликати Sony до суду. Щонайменше розраховує вона домогтися від розробників DualSence виправлення наявної проблеми та виплати компенсації постраждалим.