😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На врученні премії SAG Awards 2020 Бред Пітт пожартував про фетиш Тарантіно

Він також зворушливо обійняв Дженніфер Еністон.

Бред Пітт

На цих вихідних у Лос-Анджелесі відбулася 26-а церемонія вручення премії Акторської гільдії (SAG Awards 2020), на якій Бред Пітт отримав приз за найкращу чоловічу роль другого плану у фільмі «Одного разу в… Голлівуді». Нагороду йому вручила актриса Дженніфер Ґарнер. Коли дійшло до слів подяки, Пітт не втримався від того, щоби пожартувати.

Я хочу подякувати своїм колегам по фільму — Лео, Марґо Роббі, ногам Марґо Роббі, ногам Марґарет Куеллі, ногам Дакоти Фаннінґ. Серйозно, Квентін зняв із жінок взуття більше, ніж служба безпеки в аеропорту.

Давайте чесно: це була складна роль — хлопець, котрий накурюється, роздягається й не ладнає з дружиною. Притягнуто за вуха.

Бред Пітт

У цей момент камера вихопила серед гостей Дженніфер Еністон, колишню дружину Пітта. Вона посміхнулася й зааплодувала.

Пітт тим часом продовжив:

Я так сильно люблю нашу спільноту. Це дивовижно. Я зустрів стількох чудових людей на цьому шляху. Нам знайомий біль, знайома самотність. Ми переносимо їх на екран. Нам знайомі миті благодаті, знайомі миті мудрості. Ми переносимо їх на екран…

Я 30 років у цій професії, і проста математика така: одні проєкти спрацьовують, інші — ні. Потрібно рухатися далі і продовжувати розказувати історії.

Дякую за це [нагороду]. Моя вам любов і повага. Насолоджуйтесь цим вечором, бо завтра знову на роботу.

Бред Пітт

Зі свого боку Дженніфер Еністон отримала статуетку як «Найкраща акторка в драматичному серіалі» за роль у «Ранковому шоу». Коли їй вручали статуетку, Пітт стояв за сценою й уважно спостерігав за тим, що відбувається в залі.

Пітт Еністон
Пітт Еністон