😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

На зйомках «Джокера» між Робертом Де Ніро та Хоакіном Феніксом виник конфлікт

Причина не то у ліні, не то в принциповості Хоакіна.

Джокер

З матеріалу про Хоакіна Фенікса в GQ стало відомо про те, що напередодні зйомок «Джокера» Роберт Де Ніро попросив режисера Тодда Філліпса організувати читання сценарію — це загальновідома практика. Однак виконавець головної ролі Хоакін Фенікс відмовився брати в цьому участь, адже він ненавидить будь-які репетиції та зайву підготовку до роботи.

Це, звичайно, не сподобалося Де Ніро, і він звернувся до режисера: «Скажи йому, що він повинен там бути. Я хотів би почути весь фільм, ми всі зберемося й зачитаємо його». Однак йому відповів сам Фенікс: «Я ні за що, ****, не візьму участі в читанні», — сказав актор.

Та врешті-решт, Хоакін, який є давнім шанувальником Де Ніро, погодився приїхати в офіс нью-йоркської компанії актора й почитати сценарій. Хоча вийшло це в нього невиразною — здебільшого Фенікс мимрив і бубонів собі під ніс, аж поки не вийшов покурити. Тоді Де Ніро запросив колегу до себе в кабінет на розмову.

Той відмовився, сказавши, що погано себе почуває, але його вмовив Тодд Філліпс. Тож актори зустрілися, поговорили, і наприкінці бесіди Де Ніро взяв обличчя Фенікса в руки, поцілував його в обидві щоки та сказав: «Все буде добре, синку».

Нагадаємо, «Джокер» став найприбутковішим кінокоміксом у світі, а Хоакін Фенікс за свою роль отримав «Оскара».