😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Наркоторговці «спалили» контрабанду кокаїну пасхалкою з «Джона Віка»

Усе в них було продумано до дрібниць, окрім того, що поліцейські теж могли бачити цей фільм…

В Італії поліція викрила контрабандну партію наркотиків із Колумбії. У цьому їм допомогла любов злочинців до фільму «Джон Вік». Не варто було залишати такі пасхалки…

Що ж трапилося? За даними видання TMZ, до аеропорту Мілана прибула звичайна така-собі партія кавових зерен. Вона була адресована тютюновій лавці у Флоренції. Наче нічого дивного, але увагу правоохоронців привернуло ім’я, що вказали відправники на пакунку — Сантіно Д’Антона.

Справа в тому, що саме так звали в згаданому фільмі мафіозі, який замовив головному герою вбивство власної сестри. Відсилання здалося правоохоронцям дивним, тому вони вирішили перевірити пакунок. Який сюрприз, але всередині знайшлося 150 грамів кокаїну на два кілограми кави. Порошок заховали всередині самих зерен. Місця, де знаходилися наркотики, вони помітили темно-коричневою стрічкою, аби її було важко помітити.

Пізніше за пакунком прийшов 50-річний чоловік, і швиденько він опинився в кайданах. Правоохоронці також підійшли до справи з гумором, тому назвали свою операцію «Caffe’ Scorretto», що в перекладі «Неслухняна кава». Це також відсилання до популярної в Італії кави Caffe’ corretto.