😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Настільна гра Darkest Dungeon усього за день зібрала на Kickstarter більше мільйона доларів

Настолка створюється однойменною RPG-відеогрою.

Майже одночасно з появою свіжого тизеру Darkest Dungeon 2 на Kickstarter запустили набір грошей на настільну версію гри. Фактично, почався він усього два дні тому, але розробники вже можуть радіти масштабному успіху. До речі, якщо цікаво, то ось вам і згаданий тизер відеогри:

Так от, Darkest Dungeon: The Board Game — це кооперативний dungeon crawler, що підтримує від одного до чотирьох людей. Ідеї в проєкту такі ж, як і в оригінальної відеогри — гравці мають досліджувати випадково згенеровані підземелля. У процесі потрібно намагатися зберегти розум від побачених жахів.

Партія в цю настолку займатиме приблизно 90 хвилин. Проходження ділиться на 11 завдань — по три на кожен рівень загрози ну і звичайно останнє найскладніше випробування. Гравці у свою чергу мають різні здібності, можуть прокачувати героїв, молитися, аби рівень стресу трохи спав, та рятувати побратимів у містах.

Базовий набір Darkest Dungeon: The Board Game коштуватиме від 100 доларів, але в нього входитимуть аж 72 фігурки, 32 кубики та більше, ніж 400 різних карт, десятки карткових полів різного призначення тощо.

Уже за 150 доларів можете купити гру з додатком The Crimson Court — це ще 36 фігурок, додаткові карти та тайтли. Доставка також обійдеться не дешево — до країн СНД гру вестимуть приблизно за суму в 37–42 долари.

Гру створює студія Myrhic Games разом із творцями оригінальної відеогри — Red Hook Studios. Взагалі-то, автори хотіли зібрати тільки 300 тис доларів США до 6 лоистопада, але вже мають майже 1,5 млн доларів.

Реліз Darkest Dungeon: The Board Game запланований на листопад 2021-го року.