Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Настільні ігри: придбати або зіграти

Ні, це не помилка в заголовку. Ми просто вирішили максимально заощадити Ваш час.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 8

Б’юся об заклад, що ви давно хотіли спробувати пограти з друзями у настільні ігри, але: все не знайдете час, не можете зібратися чи не знаєте у що пограти. Запеклі гравці не дадуть збрехати, треба аби хтось або придбав гру і запросив друзів додому, або насильно притягнув усю компанію до клубу настільних ігор.

Якщо ви з гордістю носите звання Киянина, то з вибором клубу настільних ігор точно проблем немає, адже є Lucky Quest, що знаходиться біля метро Берестейська, на вулиці Миколи Василенка 1.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 2

Тільки попереджаємо, всередині надзвичайно багато місця. Тільки уявіть, понад 100 квадратних метрів для гри у настільні ігри – у Києві це найбільший клуб настолок. Головне, що там ніколи не буває порожньо і можна прийти як одному (і знайти собі компанію), так і завалитися, не знаю, усією футбольную командою і все одно ви займете тільки частину зали.

Якщо вже говоримо про найбільший у Києві клуб, то логічно, що у Lucky Quest найбільша колекція настільних ігор. На вибір понад 100 казуальних, економічних, логічних та ігор на тактику. А ще стратегії, головоломки, квестові, детективні…, ліпше просто зайти у сам клуб та спитати у адміністратора. Повний перелік наводити текстом – це буде найбільший за розміром матеріал на Geek Informator за усю історію сайту.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри

У Lucky Quest окрім настільних ігор ще можна і на консолях зарубитися. От тільки до вже стандартних PS та Xbox додали олдскульні Dengi та Sega.

Тож ви маєте повний цикл. Підкріпилися чаем зі смаколиками, потім засіли у консоль, потім приєдналися до партії у якійсь простенький Манчкін, олдскульний та хардовий D&D чи умовну This War of Mine. Наведений вище план можна змінювати та повторювати безліч разів, адже ви платите лише за вхід!

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 3
Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 3

А як щодо VIP-кімнат? – та будь ласка! Хоча тут є одне але: вони з’являться лише за місяць. От що вже точно є у клубі, так це люди й товариська атмосфера. Обирай гру собі до смаку і до тебе хтось приєднається. Або ж навпаки, можеш слідкувати за грою інших та долучитися майже у будь-який момент!

Якщо ж грати хочется, але рідні стіни не дають вам вийти за межі квартири, то наші друзі з магазину Igro-Terra, які ще й з Lucky Quest співпрацюють, пропонують просто шалений вибір настільних ігор у своєму онлайн магазині: 14 категорій, які ще розділені за тематикою та механіками. Якщо ж ви зайшли на сайт “просто подивитися”, то скористайтесь фільтром для пошуку. Ця штука заощадить Вам купу часу.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 6

Хочете гру “на широку ногу” – одразу ставте 1500+ грн і купляйте настолку «Крізь століття». Оскільки я більше серіаломан, ніж історик, то я звернув увагу на настільні ігри за «Грою престолів». Ба більше, тепер проситиму цю гру на огляд. Має вийти прикольне порівняння настолки із серіалом.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 6

Однак є й простіші ігри звичайно. «Вибухові кошенята» лише за 270 грн. Як на мене – прекрасний подарунок на 8-ме березня. Проте, якщо ваша дівчина на вас образиться за такий “милий подарунок” – я не винуватий. Сам дарував і все було ок.

Проте не тільки за ціною все можна сортувати. Додатково можна обрати ігри за середньою тривалістю партій та високою складністю правил. Ну і не забули про класичний розподіл за жанрами та тематиками + фільтр за видавництвами, якщо вам це потрібно. Оу, і ледь не забув про систему бонусів та знижок за кожну покупку.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 9

 

Не можна забувати і про аксесуари, кубики, фігурки та різні дрібнички до ігор. Менеджери допоможуть із підбором додаткових матеріалів, та й взагалі просто зможуть знайти гру за вашими вподобаннями, тож не треба годинами сидіти в інтернеті та передивлятися купу оглядів.

Партнерський матеріал
Lucky Quest та Igro-Terra