😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

NaVi підписала команду FlyToMoon на тестовий період

Організація Natus Vincere оголосила ростер на турнір ESL One Germany 2020. Під тегом Natus Vincere виступатиме команда FlyToMoon.

geek.informator.ua

Гравці будуть виступати під цим тегом на тестовий період. Після його закінчення керівництво клубу прийме рішення про подальшу співпрацю з гравцями. І можливо вже незабаром фанати зможуть відстежувати успіхи команд-фаворитів і робити прогнози на актуальні матчі. На кону у FlyToMoon великі гонорари, а вболівальники також часто залишаються в хорошому плюсі, тим більше, що знайти компанії, які мають у розписі кіберспортивні дисципліни не проблема – на сайті bookmaker-ratings.ru є актуальні огляди БК і посилання на дзеркала.

Операційний директор Natus Vincere Олексій «xaoc» Кучеров прокоментував зміни таким чином:

FTM вже досить довго грають разом без будь-яких контрактних зобов’язань, зарплат та інших благ дота-всесвіту, але при цьому їм вдається підтримувати дисципліну в команді на високому рівні. Завдяки налагодженому процесу тренувань вони змогли показати хороші результати на багатьох чемпіонатах в цьому році.

Це саме те, чого часто не вистачає СНД-доті, де багато професійних гравців шукають варіанти пограти з друзями або приєднатися до них на перший поклик. Подібні сценарії виключають перспективи побудувати щось довгострокове. У всіх колективів рано чи пізно виникають проблеми, головне – вміти знаходити в собі сили справлятися з ними, а не тікати.

Сьогодні ми раді розпочати співпрацю з хлопцями з FlyToMoon і зробимо все від нас залежне, щоб уболівальникам було в кайф дивитися виступи Natus Vincere.

Партнерський матеріал