😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шостий сезон стане останнім для «Супергьорл»

Кузина Супермена обіцяє фанатам «вбивчий фінальний сезон».

supergirl

Телеканал CW разом із Warner Bros. Television та Berlanti Production офіційно оголосили про те, що серіал «Супергьорл» закривається після шостого сезону. Як передає Variety, сценаристи вже працюють над останніми 20 серіями. Виробництво має початися наприкінці цього місяця. Прем’єра останнього сезону відбудеться у 2021-му році.

Прокоментувала закриття і виконавиця головної ролі Мелісса Бенойст. Вона пообіцяла прихильникам «вбивчий фінальний сезон», а також розповіла, як на неї взагалі вплинула робота в серіалі.

Сказати, що для мене було честю грати цю культову героїню, буде величезним зменшенням. Неймовірний вплив, який це шоу мало на молодих дівчат по всьому світу, завжди залишав мене зворушеною й позбавленою дару мови. Вона [персонаж] вплинула й на мене теж. Знайшла в мені силу, про яку я навіть не здогадувалася, навчила шукати надію в найпохмуріші моменти, пояснила, що ми сильніші, коли єдині. Її переконання змушують нас ставати краще. Вона змінила моє життя на краще, за що я завжди буду вдячна.

Мелісса Бенойст

Серіал «Супергьорл» заснований на коміксах DC. Він розповідає про кузину Супермена. Прем’єра шоу відбулася у 2015-му році на каналі CBS. Після першого сезону під своє крило серіал забрав канал CW.