Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

NAVI «тестить» новий склад команди з DOTA 2

Клуб Natus Vincere вирішив узяти під своє крило команду FlyToMoon.

NAVI

Наразі у NAVI не найкращі показники в кіберспортивній дисципліні DOTA 2. У зв’язку з цим кіберспортивний клуб вирішив протестувати новий склад СНД-команди. Він починає співпрацювати зі складом FlyToMoon. Виступити їм доведеться на турнірах OGA Dota PIT Season 3 (23–26 вересня) та ESL One Germany 2020 (5 жовтня — 1 листопада).

Після завершення тестового періоду їхні результати проаналізують та вирішать подальшу долю співпраці. Зазначається, що за 2020-й рік FlyToMoon заробила більше, ніж 170тис доларів призових — у їхніх досягненнях чемпіонство в другому сезоні Parimatch League та Maincast Winter Brawl. Також вони перемогли в дивізіоні Divine європейського розіграшу OMEGA League.

FTM вже досить довго грають разом без будь-яких контрактних зобов’язань, зарплат та інших благ доту-всесвіту, але при цьому їм вдається підтримувати дисципліну в команді на високому рівні. Завдяки налагодженому процесу тренувань вони змогли показати хороші результати на багатьох чемпіонатах у цьому році.

Це саме те, чого часто не вистачає СНД-доті, де багато професійних гравців шукають варіанти пограти з друзями або приєднатися до них на перший поклик. Подібні сценарії виключають перспективи побудувати щось довгострокове. У всіх колективів рано чи пізно виникають проблеми, головне — вміти знаходити в собі сили справлятися з ними, а не тікати.

Сьогодні ми раді розпочати співпрацю з хлопцями з FlyToMoon і зробимо все від нас залежне, щоб уболівальникам було в кайф дивитися виступи Natus Vincere.

Олексій «хаос» Кучеров — операційний директор Natus Vincere

Офіційний склад NAVI з DOTA 2 на ESL One Germany 2020:

  • (ua) Алік «V-Tune» Воробєй;
  • (ua) Богдан «Iceberg» Василенко;
  • (ua) Віктор «GeneRaL» Нігріні;
  • (ru) Володимир «RodjER» Нікоґосян;
  • (ua) Андрій «ALWAYSWANNAFLY» Бондаренко;
  • (ua) Сергій «AnahRoniX» Биковський (менеджер).