😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Не Джонні Депп: Ілона Маска звинуватили в побитті Ембер Герд

На це вказали охоронці та працівники обслуговування маєтку, у якому Ембер жила з Джонні Деппом.

Ілон Маск і Ембер Герд

Уже чималу часу продовжуються судові чвари колишнього подружжя акторів Джонні Деппа та Ембер Герд. Змінювалася ситуація під час процесу постійно — то Депп звинуватить екс-дружину в побитті, то вона його, і так по колу. Тепер ситуація взагалі пішла в інший бік: з’явилася інформація, згідно з якою Ембер бив Ілон Маск, який був її коханцем під час шлюбу з Джонні Деппом.

За даними The Daily Mail, Алехандро Ромеро та Трініті Еспарса, які у 2016-му працювали в маєтку акторів, надіслали до суду свої показання у форматі відеозапису. Вони стверджують, що 21-го травня ніяких синців або інших слідів насильства на обличчі Ембер не було. Справа в тому, що за її заявою, саме тоді Джонні Депп її побив. Також свідки додали, що весь наступний тиждень вона ходила без макіяжу, і синців також не було.

Проте, 27-го травня в неї з’явився синець під правим оком. Пізніше, 4-го червня, у неї з’явилося декілька ушкоджень на шиї, і деякі з них були схожі на сліди від пальців.

Справа в тому, що (знову ж таки, з показань тих самих свідків) Джонні Деппа тоді не було в країні взагалі. На запитання адвоката «з ким у цей період бачилася міс Герд», Трініті Еспарса відповіла, що з Ілоном Маском, і більше ні з ким.

На кадрах видно Герд, коли вони їдуть на ліфті в розкішному LA complex. Винахідника Space X, 48 років, можна побачити на одному зображенні, обмацуючи Ембер, яка, здається, носить просто купальник і рушник. (Фото: Daily Mail, отримані від служби охорони пентгаусу)

Колишній охоронець комплексу Алехандро Ромеро підтвердив ці слова. Він розповів, що Маск відвідував пентгаус «кілька разів на тиждень». Приходив він до акторки запізно, близько 23:00. Коли саме він йшов геть свідок не знає, бо його завжди о 01:00 підміняв на зміні колега.

Міс Герд стверджує, що Джонні Депп підбив їй праве око, потрапивши в нього кинутим телефоном. Однак ніяких слідів на її обличчі після тієї сварки не залишилося. Через два тижні вони з’явилися. Але містера Деппа не було весь цей час у країні. У міс Герд також з’явилися інші сліди насильства. Її явно хтось душив. Крім того, у неї була перебинтована рука. Протягом цих двох тижнів у пентгаусі, у якому вона жила, з’являвся тільки одна людина — Ілон Маск!

Заключна промова Адама Волдмана, адвоката Джонні Деппа

У що це все може перейти — невідомо. Зрозуміло, що адвокат Деппа буде й далі тиснути на те, що Ілон Маск бив Ембер Герд, а не його клієнт. Можливо, винахіднику також доведеться взяти участь у судовому процесі.