😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Оператор «Матриці» зізнався, що працю над сиквелами картини можна порівняти з тортурами

Усе через підхід сестер Вачовскі до знімального процесу та книгу Стенлі Кубрика, через яку оператор хоче «відкопати його та прикінчити».

Матриця

Кінооператор Білл Поуп, який працював із сестрами (тоді ще братами) Вачовскі над оригінальною трилогією фільмів «Матриця», відвідав подкаст Team Deakins. На ньому він розповів про роботи над згаданими картинами. Як виявилося, усе було не дуже «весело».

Як розповів Білл, під час роботи над першою частиною все було чудово. Проте, усе це зникло на зйомках другої та третьої частини. За його словами, у них майже забрали свободи, за ними постійно слідкували та тиснули.

Вачовскі прочитали цю чортову книгу Стенлі Кубрика, де було написано: «Актори не грають натуральним чином, поки ви їх не виснажите». Так давайте ж знімати одну сцену по 90 разів! Мені хочеться викопати Кубрика і прикінчити його.

Білл Поуп

Він додав, що Вачовскі дійсно вирішили знімати якомога більше дублів кожної сцени. Вони розглядали підхід «чим більше, тим краще». Оператор порівняв усе це з тортурами, тим більше, що з двома частинами йому довелося працювати фактично підряд.

Коли ти знімаєш фільм 276 днів, це притуплює твій розум і дух, а в підсумку негативно позначається на фільмі. Це видно по «Хоббіту», де вони зняли три фільми. У книгах таке не відчувається, тому що ти взяв їх і поклав назад. У фільмах є ліміт.

Білл Поуп

Проте оператор усе одно пишається своєю роботою і фільмами, які ми побачили в підсумку. Четверту частину «Матриці» буде знімати вже не він, а Джон Толл, який працював над «Хоробрим серцем» та «Хмарним атласом».