😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Некстґен версія Metro Exodus та трохи про нову частину серії – студія 4A Games поділилася планами на майбутнє

Такий набір подробиць автори гри вирішили викласти до десятиріччя серії Metro.

Metro

На офіційному сайті студії 4A Games з’явилося чимало нових подробиць щодо її планів на майбутнє. Виявилося, що розраховувати ми можемо на чимало приємного. Чого тільки варті версія Exodus для нового покоління консолей та пряме підтвердження нової частини серії!

Говоримо коротко про головне:

  • Оновлена версія Exodus вийде у 2021-му році на PS5 та Xbox Series X/S. Власникам оригінальної гри купувати нічого не потрібно — вони отримають некстґен версію безкоштовно. Серед покращень будуть висока частота кадрів, збільшена роздільна здатність, швидкі завантаження, та, звичайно, трасування промені.
  • Студія підтвердила, що вже почала займатися новою частиною серії. Вона вийде на консолі нового покоління та PC. Автори кажуть, що повністю переробили рушій та засоби візуалізації. Знову ж таки, без трасування променів не обійшлося.
  • Студія готує багатокористувацький режим разом із Saber Interactive. Автори обіцяють, що робота над онлайн-складовою ніяк не вплине на якість контенту для однокористувацької компанії.
  • 4A Games планує створити ще одну ААА-гру за новим всесвітом. Подробиць поки не надається, тож чекаємо на подальші заяви.