Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Netflix отримала міжнародні права на фільм News of the World

Нова картина з Томом Генксом у головній ролі.

Netflix

Стрімінговий сервіс Netflix заключив угоду з Universal Pictures про дистриб’юцію фільму News of the World. Головну роль у ньому зіграв Том Генкс. Режисерське крісло дісталось Полу Ґрінграссу («Капітан Філліпс»). Прем’єра, за планами Universal, мала відбутися 25 грудня в США, однак чи вийде картина в заплановану дату, наразі невідомо. Раніше Netflix вже укладав подібні угоди, як було з The SpongeBob Movie: Sponge on the Run від Paramount Pictures.

Картина News of the World заснована на однойменному бестселері Полетт Джайлз. Історія розповідає про ветерана Громадянської війни, капітана Джефферсона Кайла Кідда, який переїжджає з міста в місто в якості письменника. Він ділиться новинами про президентів, королів та руйнівні катастрофи. У подорожах він зустрічає 10-річну дівчинку, яку роками раніше взяло до себе плем’я Кіови, обіцяючи повернути її батькам.

Я люблю слухати чудову історію настільки, наскільки мені подобається її розповідати, і саме тому я був так радий зіграти капітана Джефферсона Кайла Кідда. Його зворушує пошук істини.

Том Генкс