Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Старт PlayStation 5 також не обійшовся без проблем: консолі багатьох користувачів просто «помирають»

Найчастіше ця проблема пов’язана з Marvel's Spider-Man: Miles Morales, але є й інші «тригери» виникнення фатальної проблеми.

PS5

Нещодавно ми розповідали про скарги користувачів, які придбали на старті продажів консоль Xbox Series X. Там скаржилися на дим із консолі, дивні звуки з неї, чи просто недієздатність пристрою.

У матеріалі ми також згадали і про ютубера, що оглядав PlayStation 5 ще до її офіційного виходу. Він повідомив, що його консоль повністю «померла» без видимих причин. Схоже, це не локальна проблема, а доволі розповсюджена.

За даними закордонних ЗМІ, покупці PS5, які встигли отримати пристрій із першої партії, починають повідомляти про критичні проблеми в роботи консолі, які призводять до її «смерті».

Під час виникнення такої проблеми консоль видає помилку Rebuild Database. Найчастіше таке відбувається, якщо спробувати ввести систему в режим спокою під час гри в Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Проте, є й інші випадки.

Аналогічна помилка виникає в тих, хто намагався завантажити гру для PS4 із зовнішнього жорсткого диску, а також у тих, хто переносив дані з PS4 на PS5. У більшості випадків це викликало появу згаданої помилки.

Найчастіше консоль вдавалося врятувати, але в деяких випадках ця помилка призводила до «смерті» пристрою. Користувачі радять один одному відмовитися від увімкнення режиму покою та використання зовнішніх жорстких дисків, доки Sony не усуне причину такої проблеми. Сама ж компанія поки взагалі ніяк не прокоментувала всі ці випадки.