Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix припиняє роботу над серіалом Away

Черговий серіал закривається після першого сезону.

Netflix

Netflix офіційно припинив роботу над другим сезоном серіалу Away. Проєкт на старті увійшов у десятку найпопулярніших на стрімінговому сервісі, а за інформацією від порталу Nielsen, користувачі переглянули понад 2,7 мільярди хвилин протягом перших двох тижнів випуску, поступаючись лише «Кобрі Кай» та «Люциферу».

Про припинення робіт було оголошено через шість тижнів після дебюту 4 вересня. На даний час Netflix не назвав офіційної причини закриття серіалу. Проєкт не став першим в історії стрімінгово сервісу, який закрили після першого сезону. Раніше така історія вже відбулась із серіалом The Society, який був закритий через труднощі спричинені пандемією коронавірусу.

Науково-фантастична драма, яка була створена Ендрю Гіндеракером, розповідала історію про американську астронавтку Емму Ґрін під час її підготовки до очолювання міжнародного екіпажу для першої місії на Марс. Вона змушена змиритися зі своїм рішенням залишити чоловіка та доньку, коли вони найбільше потребують її. Під час посилення підготовки до подорожі екіпажу в космос їхні особисті відчуття та наслідки перебування далеко від своїх близьких на Землі стають дедалі складнішими.

Виконавчим продюсером та шоураннером стала Джессіка Ґолдберґ, а в акторському касті були Джош Чарльз, Таліта Бейтман, Віван Ву, Марк Іванір, Ато Ессандо й Рей Пантакі.