Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix розповів про сюжет другого сезону «Відьмака»

Також оцінюємо оновлену броню Ґеральта!

Відьмак

Netflix вирішив поділитися з фанатами синопсисом другого сезону «Відьмака». У ньому розповідається трохи про сюжет, але, звичайно, без важливих спойлерів.

Схоже, більша частина подій майбутніх серій відбуватиметься в Каер Морхені, де Ґеральт вчитиме Цірі відьмацькому ремеслу. Також нагадаємо, що саму фортецю відьмаків зніматимуть у Фаутинському абатстві, що у Великобританії. Ми раніше публікували фото з локації, і виглядають вони доволі заворожуюче.

Впевнений, що Йенніфер загинула в битві при Соддені, Ґеральт із Рівії привозить принцесу Ціріллу в найбезпечніше місце, яке він знає — у будинок свого дитинства Каер Морхен. Поки королі, ельфи, люди й демони Континенту прагнуть до панування, він повинен захистити дівчину від чогось набагато більш небезпечного: таємничої сили, якою вона володіє всередині.

Синопсис

Окрім цього нещодавно Генрі Кевілл на своїй сторінці в Instagram оприлюднив фото зі зйомок другого сезону «Відьмака». На них ви можете побачити Ґеральта в новій броні. Чи буде вона просто епізодичним вибором, чи може тепер це його постійне вбрання — невідомо. Проте, мечі (щонайменше один) залишилися тими ж, оскільки на руків’ї сталевого можна побачити знак Ренфрі.

Генри Кавилл показал Геральта в новой броне — фото со второго сезона «Ведьмака» NetflixГенри Кавилл показал Геральта в новой броне — фото со второго сезона «Ведьмака» Netflix

Свій пост актор підписав цитатою з роману Анжея Сапковського «Час погорди»:

Може виявитися, — сказав сивий чоловік через мить, — що їхні товариші або соратники запитають про долю цих негідників. Скажи їм, що їх вкусив Вовк. Білий вовк. І додай, що їм варто частіше озиратися. Одного разу вони побачать у себе за спиною Вовка.

Другий сезон «Відьмака» має вийти у 2021-му році. Хоча, зараз стільки всього відкладають, що з упевненістю взагалі ні про що казати неможливо…