😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix випустив документальний серіал про шпигунство, у якому розповіли про смерть Степана Бандери

Тут є все для любителів теорій змов: від глобальних шпигунських ігор, до локальних таємних операцій. Згадали навіть про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка.

Netflix

На стрімінговому сервісі Netflix вийшов новий серіал під назвою Spycraft, що можна перекласти як «Мистецтво шпигунства». У ньому документально розповідається про цілу купу історичних та технологічних аспектів шпигунства. Ви можете знайти в цьому серіалі цілу низку різних цікавих фактів із минулого, інформації про методі, які використовували в шпигунстві різні країни, чи навіть використовують зараз.

Що ж до нас, то Україну особливо часто згадували в другому епізоді шоу під назвою «Смертельні отрути». Саме там розповіли про історію вбивств лідерів ОУН Льва Ребета та Степана Бандери. Крім цього мова зайшла і про отруєння третього президента України Віктора Ющенка.

На жаль, цього разу на українські субтитри розраховувати не доводиться, а озвучення взагалі пропонується тільки англійською, турецькою та польською мовами.

Серію «Смертельні отрути» ви знайдете за цим посиланням. В інших епізодах розглядаються не менш цікаві складові світового шпигунства, від технологій для прослуховування чи відслідковування, до секс-шпіонажу чи масштабні спецоперації.