😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix зацензурував та вирізав важливу сцену з фільму «Назад у майбутнє»

Фанати розлючені та вимагають пояснень.

Назад у майбутнє

Цензура дійшла й до фільмів серії «Назад у майбутнє». У другій частини, яка доступна на Netflix, помітили правку, яка робить один момент із картини майже позбавленим сенсу. Користувачі зауважують, що цих змін раніше не було.

У сцені, де головний герой знаходить журнал для дорослих вирізали сцену, де показують його обгортку. Там він сподівався знайти інше видання, але під бажане був замаскований саме еротичний журнал. Коли Марті бачить назву, він тричі її повторює, будучи доволі розчарованим. Проте, без моменту демонстрації назви, ця сцена виглядає доволі безглуздо.

Варто зазначити, що зображення не містить заборонених сцен. Жінки на ньому одягнені та не демонструють нічого зайвого, але Netflix вирішив видалити цей момент. Аби краще зрозуміти, у чому справа, пропонуємо порівняти ці уривки. Ось, як виглядає оригінал:

А це змінена версія від Netflix:

Фанатів дуже розлютив такий підхід. Сцена через це виглядає дивно та безглуздо, і повністю втрачається сенс слів Марті. У Netflix поки що ніяк не прокоментували цю ситуацію.

До речі, у минулому місяці в Інтернеті розгорілася чимала дискусія щодо сюжетної дірки фільму «Назад у майбутнє». Розпочав її режисер «Вартових Галактики» Джеймс Ґанн.